REPORTAŻ Z UROCZYSTOŚCI KOMUNII ŚWIĘTEJ
W dniu Komunii Świętej z przyjemnością będę Państwu towarzyszył podczas spotkania rodzinnego w restauracji. Zrobimy zdjęcie grupowe, uwiecznimy moment składania życzeń a także uroczysty obiad.
Po obiedzie zaprosimy całą rodzinę na sesję plenerową w ogrodzie przy restauracji, lub w miarę możliwości pójdziemy na krótki spacer podczas którego zrobimy głównej bohaterce / bohaterowi - zdjęcia indywidualne jak i z poszczególnymi członkami rodziny.
Jeżeli nie chcą Państwo tracić zbyt dużo czasu w trakcie przyjęcia - na indywidualną sesję plenerową lub studyjną możemy umówić się innego dnia. Wtedy w trakcie przyjęcia zrobimy tylko krótką sesję rodzinną co zajmie maksymalnie 30 minut.

GRUPOWY REPORTAŻ Z UROCZYSTEJ MSZY
Zdjęcia komunijne to najczęściej sesje w studiu w Łodzi lub sesje plenerowe. Podczas mszy komunijnej nie ma niestety swobodnego dostępu w okolice ołtarza dla indywidualnych fotografów. W większości parafii reportaż z uroczystości wykonuje jedna osoba - fotograf komunijny wybrany przez wszystkich rodziców. Z przyjemnością podejmę się takiego zadania.  Od wielu lat pracuję jako fotograf komunijny w Łodzi i w okolicach. Moja oferta dla klas  wygląda następująco:
Każde dziecko otrzymuje zdjęcia komunijne w formie mini albumu w którym znajdą się trzy zdjęcia.
1. Zdjęcie grupowe - format 15x21
2. Zdjęcie z momentu przyjęcia Komunii Św - format 13x18
3. Zdjęcie indywidualne z księdzem lub katechetą - format 13x18

W trakcie uroczystości będą również robione zdjęcia reportażowe. Na zdjęciach będą:
-wszystkie dzieci czytające, śpiewające i niosące dary ołtarza
-rodzice czytający, niosący dary ołtarza
-dzieci w ławkach - w miarę możliwości indywidualnie.
​​​​​​​Zdjęcia komunijne będą udostępnione w formie elektronicznej na cd. (jedna płyta na jedną klasę) - a zainteresowani dostaną zdjęcia na maila. 

Zobacz także:

Back to Top