FOTOGRAF NA CHRZEST, 
 ŁÓDŹ
Większość wspomnień z dzieciństwa widzimy poprzez fotografie z naszych rodzinnych albumów. Jak  to dobrze, że ktoś wtedy zechciał nam  zrobić zdjęcia. Czarno białe, czy kolorowe - jednakowo niosą wspomnienia o miejscach i o ludziach ważnych w naszym życiu. Dlatego warto robić zdjęcia właśnie po to aby tworzyć wspomnienia.
Chrzest, czy Komunia Święta to bardzo ważne chwile w życiu dziecka, w życiu rodziny. Z przyjemnością będę towarzyszył Państwu w tym dniu jako fotograf na chrzest, wykonując reportaż w kościele, czy w restauracji. Zapraszam też na zdjęcia z chrztu do studia  lub w plener na okolicznościową sesję fotograficzną.
  
ZDJĘCIA DO CHRZTU. W STUDIU CZY      W PLENERZE ?
Sesje w studiu czy w plenerze możemy zrobić w niedzielę w dniu uroczystości lub każdego innego dnia w dogodnej dla wszystkich porze.  Planując zdjęcia na chrzest w niedzielę - proponuję wybrać sesję w studiu.  Z kilku powodów.
- nie martwimy się pogodą
- nie martwimy się pobrudzoną na trawie sukienką
- sesja zajmuje nam mniej czasu (około 1 godziny)
Na sesję plenerową warto wybrać się w ładną pogodę - dysponując nieco większym czasem (około 2 godzin). Zdjęcia możemy wykonać np w którymś z łódzkich parków,  


REPORTAŻ Z UROCZYSTOŚCI CHRZTU
Reportaż z uroczystości chrztu rozpoczyna się, gdy pierwsi goście zaczynają gromadzić się przed kościołem.  Zdjęcia w trakcie mszy, plany ogólne - stanowią tło dla najważniejszego wydarzenia. W zależności od kościoła chrzest jest albo w trakcie mszy, albo tuż po niej. Sakrament udzielany jest przy ołtarzu, w specjalnej kaplicy lub wprost przy ławkach. Jestem gotowy na każdą sytuację. Po zakończeniu uroczystości, zrobimy zdjęcie grupowe przed ołtarzem a po wyjściu z kościoła - krótką sesję rodzinną - tak by wszyscy mogli się sfotografować z nowo ochrzczonym małym człowiekiem.


Zobacz także:

Back to Top